Detská fľaša MAM Easy Start ™ Anti-Colic bola dôkladne a prísne testovaná a jej účinok bol vedecky dokázaný. Znížený výskyt koliky potvrdilo až 80% mamičiek.
Fľaša poskytuje rovnomerné pitie vďaka odvetranej základni. Účinok našej patentovanej odvetrávanej základne MAM Easy Start bol
testovaný v spolupráci s registrovanými pediatrami v Rakúsku prostredníctvom terénnej štúdie, ktorú uskutočnili Dr. Reinhold Kerbl, Dr. Bettina Lehner a pán Andreas Woppmann.
Do skupiny bolo zahrnutých 73 detí trpiacich kolikou v priemernom veku 7 týždňov.
Rodičia používali MAM Easy Start Anti-Colic na kŕmenie svojich detí po dobu 6 týždňov. Bol sledovaný vplyv fľaše na frekvenciu opakovania sa a trvanie koliky. Výsledky sa prejavili už po dvoch týždňoch používania MAM Easy Start Anti-Colic fliaš a bolo viditeľné významné zlepšenie pozorované u deti s kolikou.
Po ukončení štúdie 79,3% rodičov uviedlo, že použitím fliaš MAM Easy Start Anti-Colic sa výrazne znížilo nepohodlie ich dieťaťa.
- Úvod
- MAM Baby
- Detské cumlíky
- Silikónové cumlíky